Już mamy majówkę… ale ten czas leci, powoli możemy na jakiś czas odłożyć konieczność ogrzewania naszych domów. Chcemy podzielić się z Państwem nowym produktem w naszej ofercie, są to ogrodowe paleniska gazowe. Urządzenia te mogą być z powodzeniem stosowane jako eleganckie dogrzanie przestrzeni tarasowej, oraz wprowadzenie ciekawego efektu wykończenia naszych ogrodów. Różnorodność gabarytów i wykończenia pozwoli dostosować palenisko do indywidualnych potrzeb. gas
gas

Paleniska gazowe Happy Cocooning umożliwiają przebywanie na zewnątrz, nawet w chłodne wieczory i dni. Przeznaczone są dla każdego, kto chce odpoczywać w cieple i przyjemnej atmosferze. Płomień gazowy jest idealny wystarczy go włączyć lub wyłączyć. Ognisko jest bardzo bezpieczne, nie wydziela iskier i dymu.

Teak20duC5BCy2C20czarny
Happy Cocooning to modne stoliki z wbudowanym paleniskiem wykonanym ze stali nierdzewnej. Zasilane są palnikiem gazowym o mocy 19,5 kW, ukrytym pod kamieniami wulkanicznymi i ceramicznymi polanami drewna. Obudowa paleniska przypomina modny beton architektoniczny, podczas gdy w rzeczywistości wykonana jest z kompozytu odpornego na działanie bardzo wysokich i niskich temperatur. Z zewnątrz mogą one też być wykończone drewnem teakowym. Podczas użytkowania powierzchnia stolika nie nagrzewa się, gwarantując bezpieczeństwo. Palenisko można łatwo zapalić przy użyciu elektronicznego zapłonu. Wysokość płomienia jest regulowana za pomocą pokrętła. Oba te elementy są subtelnie ukryte w panelu ze stali nierdzewnej.

Paleniska Happy Cocooning dostarczane są wraz z kamieniami wulkanicznymi i ceramicznymi polanami drewna – wszystko po to, aby mogli Państwo cieszyć się przyjemną i intymną atmosferą.

Paleniska znajdują idealne zastosowanie w przydomowych ogrodach, ale też hotelach, restauracjach, firmach itp.

Już mamy majówkę… ale ten czas leci, powoli możemy na jakiś czas odłożyć konieczność ogrzewania naszych domów. Chcemy podzielić się z Państwem nowym produktem w naszej ofercie, są to ogrodowe paleniska gazowe. Urządzenia te mogą być z powodzeniem stosowane jako eleganckie dogrzanie przestrzeni tarasowej, oraz wprowadzenie ciekawego efektu wykończenia naszych ogrodów. Różnorodność gabarytów i wykończenia pozwoli dostosować palenisko do indywidualnych potrzeb.

Translate »
Visit Us On Facebook