Współpraca franczyzowa z firmą MADAR KOMINKI


Podjęcie współpracy z firmą MADAR KOMINKI, to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorczych osób szukających możliwości rozwoju biznesowego w oparciu o stale rozwijającą się branżę i wypracowaną już na rynku markę.

Wysoko wykwalifikowani pracownicy działu handlowego oraz brygad montażowych, rozbudowane strategie marketingowe i szeroka gama produktów oraz usług, to kompletny zestaw narzędzi do prowadzenia własnej niebanalnej działalności handlowej.

Wspieramy Ajenta w promocji jego punktu oraz częściowo pokrywamy koszty inwestycyjne związane z wdrożeniem standardów lokalu – zaczynając od wizualizacji lokalu, reklamy zewnętrznej, pomocy przy ekspozycji wewnątrz sklepu.

Zostając przedstawicielem MADAR KOMINKI, z logo dobrze rozpoznawalnej marki handlowej oraz zapleczem marketingowym, stajesz się przedsiębiorcą prowadzącym bardzo ciekawą i dającą duże zadowolenie firmę.

Mamy pomysł i doświadczenie – skorzystaj z niego!

Zapraszamy do współpracy!

KTO MOŻE ZOSTAĆ AJENTEM NASZEJ FIRMY?

Ajent odpowiedzialny jest za prowadzenie i rozwój własnego punktu handlowego pod logo marki: MADAR KOMINKI

Ajentem może zostać osoba, która:
Prowadzi lub zamierza otworzyć własną działalność gospodarczą (można starać się o dotację z UP na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Podpisanie wstępnej umowy franczyzy jest dla UP dodatkowym atutem) Spełni warunki niezbędne do podjęcia współpracyZGŁOSZENIA:

Na Ajenta można aplikować przesyłając wypełnione zgłoszenie (druk do pobrania w dalszej części) – droga składania zgłoszeń – mail: darek@madarkominki.pl

DRUK do pobrania (pdf): Franczyza zgłoszenie

Wszystkie zgłoszenia, po przejściu wstępnej weryfikacji zostaną potwierdzone mailem zwrotnym. Po przesłaniu zgłoszenia, skontaktuje się z Państwem osoba weryfikująca w celu umówienia spotkania na miejscu proponowanej przez Państwa lokalizacji punktu handlowego.
Translate »
Visit Us On FacebookVisit Us On Google Plus