Prowadzicie Państwo działalność w wynajmowanym lokalu, mieszkacie w wynajętym mieszkaniu, Wasze mieszkanie jest na tyle małe, że nie wiecie czym je ogrzać, a może macie dość, szybkiego porannego wstawania zimą, aby rozpalić w tradycyjnym piecu?, rozwiązaniem tych niedogodności może być piecyk lub wkład kominkowy na pellet. Mała średnica rury wylotu spalin ( od 80 – 100 mm ) pozwala zainstalować takie urządzenie praktycznie w każdym miejscu ! Urządzenia te posiadają automatyczny programator, który pozwala nam ustawić samoczynne rozpalenie i wygaszenie w kilku różnych programach czasowych. pelletMieszkacie Państwo w dużej odległości od swojego domku letniskowego i czasami nie opłaca się Wam wyjechać na jesienny, czy zimowy weekend ( bo zanim się domek rozgrzeje, to już musicie z domku wyjeżdżać ). Piecyk na pellet możecie Państwo odpowiednio wcześniej uruchomić SMS-em i przyjechać do nagrzanego już domku !

Prowadzicie Państwo działalność w wynajmowanym lokalu, mieszkacie w wynajętym mieszkaniu, Wasze mieszkanie jest na tyle małe, że nie wiecie czym je ogrzać, a może macie dość, szybkiego porannego wstawania zimą, aby rozpalić w tradycyjnym piecu?, rozwiązaniem tych niedogodności może być piecyk lub wkład kominkowy na pellet.
Mała średnica rury wylotu spalin ( od 80 – 100 mm ) pozwala zainstalować takie urządzenie praktycznie w każdym miejscu ! Urządzenia te posiadają automatyczny programator, który pozwala nam ustawić samoczynne rozpalenie i wygaszenie w kilku różnych programach czasowych. pelletMieszkacie Państwo w dużej odległości od swojego domku letniskowego i czasami nie opłaca się Wam wyjechać na jesienny, czy zimowy weekend ( bo zanim się domek rozgrzeje, to już musicie z domku wyjeżdżać ). Piecyk na pellet możecie Państwo odpowiednio wcześniej uruchomić SMS-em i przyjechać do nagrzanego już domku !

Translate »
Visit Us On Facebook